Extéria zkušenosti

Ne každá firma má takové zkušenosti jako společnost Extéria. Tato firma se pohybuje na trhu už sedm let. Za tu dobu nasbírala nejen bohaté zkušenosti, ale taky získala velkou škálu spokojených a stálých klientů, která se neustále rozrůstá. Tato škála zahrnuje jak živnostníky, tak i malé či střední firmy, školství, zdravotnictví i státní správu. Všichni využili nabídky firmy Extéria, která zahrnuje pomoc při přípravě firmy na bezpečnost práce a požární ochranu, možná využili i školení či revize. Díky spolupráci s firmou Extéria jsou tak dokonale připraveni na i neohlášenou kontrolu ze státní správy, která by je při nepřipravenosti mohla stát i několik stovek tísic korun.

Pokud i vy sháníte podobnou pomoc a chcete se dopředu přesvědčit, že na firmu Extéria je spolehnutí, měli byste si pročíst pozivitní ohlasy, reference a recenze, které napsali klienti, kteří spolupracovali s firmou v minulosti nebo kteří s firmou stále spolupracují. Kladných recenzí neustále přibývá.

 

Extéria reference:

Firma Extéria nám zajišťuje BOZP již třetím rokem a v roce 2017 jsme měli dokonce kontrolu od inspektorátu práce. Vše proběhlo na jedničku. Mám tedy pozitivní zkušenosti a všem doporučuji.

Lenka Konečná, Ostrava

Díky profesionálnímu přístupu společnosti EXTÉRIA, která ihned reagovala na mou poptávku mě pracovní úraz nějak neohrozil a nepřipravil o mé finanční prostředky. Chtěl bych poděkovat a jsem moc rád, že mohu s touto společností spolupracovat i v dalších letech a věnovat se svému podnikání a nemusím BOZP a PO řešit. Vím, že teď mé riziko s podnikání je minimální a mám 100% jistotu v zákonné oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Zahradnictví na Opavsku

Služba funguje na 100%, firmě exteria nemáme co vytknout, dobrá zkušenost.

Petr Kocis, Praha

Jsem se službami firmy Extéria naprosto spokojen. Věřím, že už mě žádná neohlášená kontrola nezaskočí a jsem na ni stoprocentně připraven.

                František Novák, Chrudim